Ponturi pariuri sportive 25.08.2016

Zi decisiva azi pentru stabilirea echipelor care vor megre in grupele Europa League si tot odata o oferta bogata de pariere din care sa ne alegem cateva ponturi de calitate. Nu mai stam de taclale si ne apucam sa insiram propunerile de astazi.

Dubla zilei 25.08.2016

Banca initiala: 3353.24 unitati

Fotbal – PERU Primera Division Liguilla

Union Comercio vs FBC Melgar peste 2.5 goluri @ 2.00

Rezultat final: 0-0

Fotbal – PERU Primera Division Liguilla

Dep. Municipal vs Juan Aurich peste 2.5 goluri @ 2.15

Rezultat final: 1-4

Total cota: 4.30

Miza: 10 unitati

Castig potential: 43 unitati

e060

Banca actualizata: 3343.24 unitati

Biletul zilei 25.08.2016

Banca initiala: 1070.20 unitati

Lahti Akatemia vs Vaajakoski 1 @ 1.70

MPS vs Sudet pauza sau final X @ 1.60

Hodd vs Mjondalen ambele marcheaza si peste 2.5 goluri @ 1.90

Qarabag vs Goteborg 1 (-1 AH) @ 1.90

Total cota: 9.82

Miza: 10 unitati

Castig potential: 98.20 unitati

e060

Banca actualizata: 1060.20 unitati

Ponturi pauza final de calitate…:)

Europa League – Playoff

19:30 Qarabag (Aze) vs Goteborg (Swe) X/1 @ 4.50
20:00 Brondby (Den) vs Panathinaikos (Gre) X/1  @ 4.50
20:00 Grasshoppers (Sui) vs  Fenerbahce (Tur) X/X @ 6.00
20:00 Liberec (Cze) vs AEK Larnaca (Cyp) X/1 @ 4.50
20:00 Rosenborg (Nor) vs Austria Vienna (Aut) 2/X @ 16.00
20:30 Partizani (Alb) vs Krasnodar (Rus) X/2 @ 4.50
21:00 Anderlecht (Bel) vs Slavia Prague (Cze) X/1  @ 4.50
21:00 AZ Alkmaar (Ned) vs Vojvodina (Srb) X/1 @ 4.50
21:00 BATE (Blr) vs FC Astana (Kaz) X/1 @ 4.50
21:00 Genk (Bel) vs Lok. Zagreb (Cro) X/1 @ 4.50
21:00 Osmanlispor (Tur) vs Midtjylland (Den) X/X @ 6.00
21:00 PAOK (Gre) vs Dinamo Tbilisi (Geo) X/1 @ 4.50
21:00 Shkendija (Mac) vs Gent (Bel) X/2 @ 4.50
21:00 Sparta Prague (Cze) vs Sonderjyske (Den) X/X @ 6.00
21:15 Maribor (Slo) vs Gabala (Aze) X/1 @ 4.50
21:30 FK Crvena zvezda (Srb) vs Sassuolo (Ita) 1/X @ 6.00
21:30 Hajduk Split (Cro) vs Maccabi Tel Aviv (Isr) X/X @ 6.00
21:45 Olympiakos Piraeus (Gre) vs Arouca (Por) X/X @ 6.00
21:45 St Etienne (Fra) vs Beitar Jerusalem (Isr) 2/1 @ 30.00
21:45 West Ham (Eng) vs Astra (Rou) 1/X @ 16.00
22:00 Shakhtar Donetsk (Ukr) vs Basaksehir (Tur) X/1 @ 4.50
22:05 Rapid Vienna (Aut) vs Trencin (Svk) X/1 @ 4.50

Finlanda Kakkonen Group A
18:30 Lahti Akatemia vs Vaajakoski 2/1 @ 30.00
18:30 MPS vs Sudet X/X @ 6.00
19:30 PEPO vs Gnistan 1/X @ 16.00

Franta National

21:00 Pau vs Quevilly Rouen X/X @ 6.00

Share
  •  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 3 =